D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai apie kubilą ir pirtį 🐻

Tiek kubile, tiek pirtyje telpa po 6 žmones. Žinoma viskas priklauso nuo žmonių sudėjimo, gali tilpti ir daugiau, ir mažiau. Pirtyje tikrai gali tilpti ir daugiau nei 6 žmonės, bet patogiausia 6-iems.

Vidutiniškai kubilas šyla apie 2 valandas 30 minučių. Kubilas turi odinį termo dangtį, kas pagreitina visą šildymo procesą.

Kartu su kubilu atvežame ir termometrą kubilo vandens temperatūrai sekti. Kubilą šildyti rekomenduojame iki 37°C, tai mūsų nuomone aukso viduriukas kubilo temperatūros. Tada būna, nei per karšta, nei vėsu. 

Jeigu vanduo Jums per karštas reiktų arba papildyti kubilą šaltu vandeniu arba tiesiog nustoti kūrenti krosnį ir truputį luktelėti kol vanduo atvės.

Vidutiniškai kubilą vandeniu pripildyti užtrunka apie 2 valandas. 

Tiek kubilo, tiek pirties pastatymu Jums nereikia rūpintis. Atvežame ir pastatome mes, Jūs tik norodote kokiose vietose norite, kad kubilas ir pirtis stovėtų. Tiek kubilas, tiek pirtis turi atramines kojas ant priekabų, tad jie saugiai ir stabiliai pasistato. 

Svarbiausia pildant kubilą, pripildyti vandeniu aukščiau, nei yra viršutinė vandens grįžimo iš krosnies anga. Ir tol kol yra kurenama krosis, ji visada turėtų būti apsemta. Jeigu krosnis bus kūrenama, kai ta anga bus neapsemta, krosnis gali būti sugadinta. Kai atvežam kubilą, pilnai instruktuojam, kaip juo saugiai ir tvarkingai naudotis.

Reikia tiesiog susieti bluetooth ryšiu savo išmanųjį telefoną su kubilo garso sistema (nėra slaptažodžio) ir galėsite leisti savo mėgstamą muziką per kubilo garso sistemą tiesiai iš savo mobilaus telefono (youtube, spotify, telefono atminties ir pan.).

Jeigu užsisakot kubilą kelioms paroms, ar savaitei tikrai nesinorėtų kiekvieną kartą prieš juo naudojantis vis pildyti nauju vandeniu. Tad prieš lipant į kubilą reikėtų nusiprausti po dušu, nusivalyti kojas nuo nešvarumų. Tuo metu, kai nesinaudojate kubilu laikyti jį uždengtą odiniu termo dangčiu, kad neįkristų vabzdžių, lapų, šiukšlyčių ar dar ko. Taip pavyks išlaikyti vandenį kubile švarų ilgiau.

Taip, galima. Tai suteikia daugiau džiaugsmo mėgaujantis kubilu, ypač vaikams.

Taip. Tiek kubilas, tiek pirtis po kiekvieno apsilankymo klientų kieme yra kruopščiai išplaunami. Jums kubilo ar pirties nereikia valyti, nei kai pastatome juos Jūsų kieme, nei kai pasiėmam. Tai mūsų darbas. Jums gali tekti kubilą ar pirtį prasivalyti nebent, jeigu nuomojatės juos ilgam laikui ir dažnai jais naudojatės.

Ant įkaitusių akmenų eterinių aliejų lašinti negalima, nes juos veikiant aukštesnei, nei 60°C temperatūrai jie nebeteikia terapinės ir kitos naudos, ir gali išskleisti kenksmingas medžiagas. Bet galima ir rekomenduojama eterinius aliejus garinti šilto vandens dubenėlyje pirtyje. Tuomet jie smarkiai pagerina pirties naudą ir prideda papildomų malonių įspūdžių

Pirtis įkaista greitai. 90°C laipsnių temperatūrą dažniausiai pasiekia per 45 minutes.

Jeigu Jums kyla daugiau klausimų, galit drąsiai skambinti ar brūkštelt mums į el.paštą, instagramą ar facebooką, mielai Jums atsakysim 🙂