Mobilaus Kubilo Ir Pirties Dueto Nuoma

Kubilo ir Pirties duetas tai maksimaliai karštos pramogos Jūsų kieme!

Kubilo ir pirties dueto nuoma dažniausiai susidomi žmonės keldami didesnę šventę ar laukdami nemažo būrio draugų, bet šis duetas nepaliks abejingų visų dydžių ir amžiaus grupių kompanijose. Liks patenkinti ir tie kurie labiau mėgsta kubilą ir pirties mylėtojai. Kol 6 žmonės kaitinasi pirtyje, kiti 6 gali džiaugtis kubilo šiluma, patenkinti liks visi! Garatuojam, kad šis duetas tikrai paliks daug šiltų įspūdžių. Kubilą ir pirtį pristatysime ir pastatysime Jūsų kieme vienu metu. Šį duetą pristatome visoje Kauno apskrityje. Visus kubilo privalumus galite rasti čia, o pirties čia.

Jums reikės pasirūpinti:

  • Malkomis (Pašildyti kubilą iki 37°C užtrunka apie 2val. 30min., pašildyti pirtį iki 90°C užtrunka apie 45 minutes. Malkas už papildomą mokestį galime pristatyti ir mes, tik nepamirškit to paminėti rezervuojant paslaugas).
  • Vandeniu (Į kubilą telpa apie 2 kubai vandens, o jo pripildymas užtrunka apie 2 valandas. Pirčiai vanduo reikalingas pilimui ant akmenų, pirties kibirą ir samtį atvežame).
  • 1 elektros lizdu 3 metrų atstumu nuo pirties ir 1 elektros lizdu 6 metrų atstumu nuo kubilo (Kubilu galima naudotis ir be elektros, bet norint naudotis masažo ir garso sistemomis, vidaus ir lauko apšvietimu, ji reikalinga. Pirčiai elektra reikalinga tik vidaus ir išorės apšvietimui).

Kubilo ir pirties dueto nuomos kaina parai                  +Pratęsimas parai

Šiokiadieniais (Pirmadienis – Ketvirtadienis): €110     +€60

Savaitgaliais    (Penktadienis – Sekmadienis): €150     +€80

Švenčių dienomis kaina sutartinė.