Mobilaus Kubilo Nuoma

Kubilo nuoma Kaune ir visoje Kauno apskrityje!

Trumpai apie kubilą:

  • Spalvotas LED apšvietimas viduje ir išorėje
  • Jūsų ausis džiugins Pioneer Bluetooth garso sistema
  • Talpina 4-6 suaugusius žmones
  • Kubilas yra su odiniu termo dangčiu todėl greičiau sušyla vanduo
  • Yra vandens ir oro masažo sistemos, net 12 purkštukų!

Siūlome Jums išsinuomoti abejingų nepaliekantį mobilų kubilą. Kubilas yra ne tik puiki pramoga tiek mažam, tiek dideliam, bet ir turi nemažai naudos sveikatai. Karštos pramogos kubile atpalaiduoja kūną ir įsitempusius raumenis, mažina raumenų skausmą, sumažina stresą ir nerimą, pagerina emocinę būklę, atidaro viršutinius kvėpavimo takus, mažina galvos skausmus, bei padeda kovoti su nemiga. Mėgaudamiesi juo jausitės, kaip būdami Jacuzzi,  nes vandenį smagiai burbuliuoja oro ir vandens purkštukų masažo sistemos! Iš viso net 12 purkštukų!  Jaukumo suteiks viduje, bei išorėje integruotos, spalvas keičiančios LED švieselės. O ausis džiugins integruota Pioneer bluetooth garso sistema, tad galėsite prisijungti su savo išmaniuoju telefonu ir leisti savo mėgstamą muziką tiesiai iš kubilo. Vienu metu kubilu gali mėgautis iki 6 suaugusių žmonių. Kubilą galime pastatyti beveik bet kokioje Jūsų kiemo vietoje, jis yra gan nesunkus, tad ir rankomis galime jį pristumti kur pageidausit, į patį jaukiausią Jūsų kiemo kampelį. Kubilą pristatome visoje Kauno apskrityje.

Jums reikės pasirūpinti:

  • Malkomis (Užtrunka apie 2val. 30min. pašildyti kubilą iki 37°C, kas mūsų nuomone yra vandens temperatūros kubile aukso viduriukas, kai nei per karšta, nei per vėsu ir nesinori niekur kelti kojos iš kubilo. Malkas už papildomą mokestį galime pristatyti ir mes, tik nepamirškit to paminėti rezervuojant paslaugas).
  • Vandeniu (Telpa apie 2 kubai ir užtrunka vidutiniškai apie 2val. pripildyti kubilą).
  • Elektros lizdu 6 metrų atstumu nuo kubilo (Kubilu galima naudotis ir be elektros, bet norint naudotis masažo ir garso sistemomis, vidaus ir lauko apšvietimu, ji reikalinga).
 

Kubilo nuomos kaina parai                                            +Pratęsimas parai

Šiokiadieniais (Pirmadienis – Ketvirtadienis): €50   +€30

Savaitgaliais    (Penktadienis – Sekmadienis): €70   +€40

Švenčių dienomis kaina sutartinė.